Archív

 
  1. Regisztráció, Megnyitó Tiszafüred, Városháza
  2. Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar, Németh Hajnal Auróra divatbemutatója Km: Eszter Völner,operaénekes Tiszafüred, Városháza
  3. Operajóga: Vizin Viktória, mezzoszopránnal és vonósnégyessel, Benkő Ildikó jógaoktató Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  4. Gálakoncert - 1. rész: Háziasszony: Csete Beáta, Rendező: Radó Denise
    Karmester: Sándor Szabolcs. Közreműködtek:
    Miskolci Nemzeti Színház Zenekara
    kiegészített Bartók Béla Kamarakórus
    Miklósa Erika, koloratúrszoprán
    Lajkó Félix, hegedűművész
    Vizin Viktória, mezzoszoprán
    Bakos Kornélia, mezzoszoprán
    Daragó Zoltán, kontratenor
    Nyári Zoltán, tenor
    Dr. Báll Dávid, zongora Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  5. Gálakoncert - 2. rész: Péter Szabó Szilvia, ének
    SINOSZ (Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége)
    Sóki Ferenc, tárogatóművész Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  1. Regisztráció, Megnyitó Tiszafüred,Tisza-tavi Kerékpáros Centrum
  2. Talamba Ütőegyüttes Tiszafüred,Tisza-tavi Kerékpáros Centrum
  3. Horgas Eszter, fuvolaművész Poroszló, Poroszlói Ökocentrum
  4. Virtuózok: Kökény Tamás, nagybőgő Szüts Apor, zongora Csabay Zsuzsanna, fuvola Sarud
  5. Moltopera Tiszanána-Dinnyéshát
  6. Lőrincz Judit, koloratúrszoprán
    Turpinszky Gippert Béla, tenor
    Zongorán kísér: Sándor Szabolcs, karmester-zongoraművész Kisköre Hallépcső
  7. Tiszaderzsi Tavirózsa Népdalkör Tiszaderzs
  8. Szitt Melinda - Mozdulat Táncműhely Tiszaszőlős, Tiszaszőlős Gát
  9. Lajkó Félix, hegedűművész Tiszafüred - Tiszaörvény, Kormorán Kikötő
  1. Regisztráció, Megnyitó, Vizin Zenekar Abádszalók,Szalók Yacht Klub
  2. Szabó Norbert Ádám, Guinness és világrekorder - motivációs tréner Abádszalók,Szalók Yacht Klub
  3. Budapest Klezmer Band Kisköre Hallépcső
  4. 150 fős Asszonykórus 
    Közreműködnek: Buti Bernadett, Dorogházi Asszonykórus, Fórizs Ferencné, Hagyományőrző Népzenei együttes,Gáborján Mátragyöngye Hagyományőrző Népdalkör, Kisnána
    Magyarkeszi Hagyományőrző Népdalkör
    Somogybabodi Népdalkör
    Tázlári Rozmaring Asszonykórus és citerazenekar
    Közreműködik: Tisza-tavi AMI néptáncosai Kisköre, Strand
  5. Magyar Állami Operaház Sziget Kamarazenekara
    Közreműködik:
    Rőser Orsolya Hajnalka, szoprán
    Boncsér Gergely, tenor
    Bátki-Fazekas Zoltán, bariton
    Vezényel, zongorán kísér: Köteles Géza
    Rendező: Aczél András Tiszanána-Dinnyéshát
  6. Biczó Bernadett, hegedűművész
    Bábel Klára, hárfaművész IV. öblítőcsatorna
  7. Szirtes Edina Mókus és a Szirtes vonósnégyes Barna szigete 
  8. Záróműsor: Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar Abádszalók
 


 
 
  1. Regisztráció, megnyitó Tiszafüred
  2. Jelmezkiállítás, fotózás, munkaerőtoborzás Tiszafüred
  3. Radó Denise - Interaktív Színház Tiszafüred
  4. Moltopera Tiszafüred
  5. Gálakoncert
    Rost Andrea, Snétberger Ferenc, Experidance Production & a 100 tagú Cigányzenekar Tiszafüred
  1. Regisztráció, Megnyitó Kurul Dobosok Tiszafüred
  2. Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar Poroszló
  3. Virtuózok c. műsor tehetségei
    Kökény Tamás, bőgő
    Jónás Dániel, klarinét
    Várady Gyula, hegedű
    Szüts Apor, zongoraSarud
  4. Vizin Viktória, szoprán Bretz Gábor, basszus Szegedi Csaba, bariton, Zongorán közreműködik: Sándor Szabolcs, zongoraművész Dinnyéshát
  5. Barokk koncert. Somogyi Anita, szoprán - Szikora Ilona - orgona, Szolnoki Vivaldi Keresztény Kamarazenekar Kisköre
  6. dr. Báll Dávid, zongoraművész Kisköre
  7. Snétberger Ferenc gitárművész és a Snétberger Alapítvány tehetségei Kiállítás: Győrfi András, festőművész és az Abádszalóki Csipkeverők Háza Abádszalók
  8. Daragó Zoltán, kontratenor Tavirózsa népdalkör Tiszaderzs
  9. Orosz Zoltán, harmonikaművész, György Mihály, gitárművész és Lattmann Béla, basszusgitár művész Tiszaszőlős
  10. InFusion Trio Tiszaörvény - Tiszafüred
  11. Záróműsor, Hortobágyi Lovasok Tiszafüred
  1. Regisztráció, Megnyitó Osztrák Kamarazenekar szólistái. Xing Wang - szoprán, Bruckner Vonószenekar Abádszalók
  2. H2O Synchro SE szinkronúszócsapat Abádszalók
  3. Passé Tánccsoport - Bánhidi Petra Lugosi Dániel Ali, klarinétművész Kiállítás: Annie Kurz, képzőművész Kisköre
  4. dr. Báll Dávid, zongoraművész Kisköre
  5. Palotás Gábor, ütőhangszeres művész Kisköre
  6. Vizin Viktória, szoprán Bretz Gábor, basszus Szegedi Csaba, bariton, Zongorán közreműködik: Sándor Szabolcs, zongoraművész Dinnyéshát
  7. Szentpéteri Ildikó, hegedűművész, Zelei Gábor színész, gitár IV. öblítőcsatorna
  8. Miniopera - Henry Purcell: Dido és Aeneas Szikora János rendezésében, Bakos Kornélia, szoprán Balogh Eszter, mezzo Ducza Nóra, szoprán Jónás Krisztina, szoprán Najbauer Lóránt, bariton Vezényel: Németh Pál Közreműködnek: Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus Szolnoki Vivaldi Keresztény Kamarazenekar Barna szigete
  9. Záróműsor és Vacsora Somogyi Anita, szoprán Marcus Raab, basszus, Zongorán közreműködik: Szikora Ilona, zongoraművész Abádszalók
 
Rendezvényünk a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségét (SINOSZ) támogatta.