2017

 
  1. Regisztráció, Megnyitó Tiszafüred, Városháza
  2. Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar, Németh Hajnal Auróra divatbemutatója Km: Eszter Völner,operaénekes Tiszafüred, Városháza
  3. Operajóga: Vizin Viktória, mezzoszopránnal és vonósnégyessel, Benkő Ildikó jógaoktató Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  4. Gálakoncert - 1. rész: Háziasszony: Csete Beáta, Rendező: Radó Denise
    Karmester: Sándor Szabolcs. Közreműködtek:
    Miskolci Nemzeti Színház Zenekara
    kiegészített Bartók Béla Kamarakórus
    Miklósa Erika, koloratúrszoprán
    Lajkó Félix, hegedűművész
    Vizin Viktória, mezzoszoprán
    Bakos Kornélia, mezzoszoprán
    Daragó Zoltán, kontratenor
    Nyári Zoltán, tenor
    Dr. Báll Dávid, zongora Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  5. Gálakoncert - 2. rész: Péter Szabó Szilvia, ének
    SINOSZ (Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége)
    Sóki Ferenc, tárogatóművész Tiszafüred, Morotva Kerékpáros Pihenőpark
  1. Regisztráció, Megnyitó Tiszafüred,Tisza-tavi Kerékpáros Centrum
  2. Talamba Ütőegyüttes Tiszafüred,Tisza-tavi Kerékpáros Centrum
  3. Horgas Eszter, fuvolaművész Poroszló, Poroszlói Ökocentrum
  4. Virtuózok: Kökény Tamás, nagybőgő Szüts Apor, zongora Csabay Zsuzsanna, fuvola Sarud
  5. Moltopera Tiszanána-Dinnyéshát
  6. Lőrincz Judit, koloratúrszoprán
    Turpinszky Gippert Béla, tenor
    Zongorán kísér: Sándor Szabolcs, karmester-zongoraművész Kisköre Hallépcső
  7. Tiszaderzsi Tavirózsa Népdalkör Tiszaderzs
  8. Szitt Melinda - Mozdulat Táncműhely Tiszaszőlős, Tiszaszőlős Gát
  9. Lajkó Félix, hegedűművész Tiszafüred - Tiszaörvény, Kormorán Kikötő
  1. Regisztráció, Megnyitó, Vizin Zenekar Abádszalók,Szalók Yacht Klub
  2. Szabó Norbert Ádám, Guinness és világrekorder - motivációs tréner Abádszalók,Szalók Yacht Klub
  3. Budapest Klezmer Band Kisköre Hallépcső
  4. 150 fős Asszonykórus 
    Közreműködnek: Buti Bernadett, Dorogházi Asszonykórus, Fórizs Ferencné, Hagyományőrző Népzenei együttes,Gáborján Mátragyöngye Hagyományőrző Népdalkör, Kisnána
    Magyarkeszi Hagyományőrző Népdalkör
    Somogybabodi Népdalkör
    Tázlári Rozmaring Asszonykórus és citerazenekar
    Közreműködik: Tisza-tavi AMI néptáncosai Kisköre, Strand
  5. Magyar Állami Operaház Sziget Kamarazenekara
    Közreműködik:
    Rőser Orsolya Hajnalka, szoprán
    Boncsér Gergely, tenor
    Bátki-Fazekas Zoltán, bariton
    Vezényel, zongorán kísér: Köteles Géza
    Rendező: Aczél András Tiszanána-Dinnyéshát
  6. Biczó Bernadett, hegedűművész
    Bábel Klára, hárfaművész IV. öblítőcsatorna
  7. Szirtes Edina Mókus és a Szirtes vonósnégyes Barna szigete 
  8. Záróműsor: Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar Abádszalók